KARADAŞ RES, Rüzgar Türbini

KARADAŞ RES, Rüzgar Türbini

2000 yılından bugüne faaliyette bulunan ŞİRKETLERİMİZ gerek kamu, gerekse özel sektör yatırımlarında çeşitli taahhüt işlerini gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Bu işler ana hatlarıyla RES türbin temeli inşaatları, Yol yapımı, Kazı-Dolgu, Serme-Sıkıştırma, Sanat yapıları, Nakliye, Agrega Temini, Delme-Patlatma işleri, Deniz Liman Dolgusu, Agrega tesisi çalıştırılması ve Genel Madencilik kapsamındaki özel yükleme-nakliye vb. tüm inşaat işlerini kapsamaktadır.

DİDİM Karadaş İnşaat & Hafriyat ve Mevkar Enerji ve Yol AŞ. olarak, Didim'de ve Tüm Türkiye'de İnşaat harfiyat alım işleri, Kazı işleri, İnşaat işleri ve Rüzgar Türbini inşaa etmektedir.
Didim'de ve birçok bölgede 20 yılı aşkın zamandır Karadas İnsaat & Hafriyat ve MEVKAR YATIRIM Limited Şirketi olarak hizmet vermekteyiz... 
Karadaş Hafriyat işlerinde kullanılmak üzere, makina kiralama hizmetiyle birlikte, özel işlerde yol yapımı inşaası, yer altı ve yer üstü işlerde uzman kadrosuyla profesyonel hizmet vermektedir. 

 

 

Karadaş İnşaat Hafriyat Didim, Karadaş Hafriyat Didim, Didim Karadas Hafriyat, Didim Mevkar Enerji ve Yol İnşaatı, Karadaş Hafriyat, Karadaş İnşaat, Didim Mevkar İnşaat, Didim Karadaş Hafriyat, Didim Hafriyat, Didim İnşaat, Mevkar Enerji ve Yol Yapımı, Karadaş hafriyat, Karadas Res, Karadas Rüzgar türbini inşaatı, Karadaş Yol İnşaatı, Karadaş Res Türbin Temeli inşaatı, Karadaş Yol Yapımı, Karadaş hafriyat yol inşaatı, Karadaş Kazı-Dolgu işleri, Karadaş Sanat yapıları, Karadaş Agrega temini, Karadaş Deniz Liman Dolgusu, Karadaş madecilik, karadaş inşaat taahhüt işleri, Mevkar Enerji Yol Yapımı, Mevkar RES, Mevkar rüzgar türbini inşaatı, Mevkar Yol İnşaatı Mevkar Didim Rüzgar Türbini

Hızlı iletişim

Whatsapp

Whatsapp ile mesaj gönderebilirsiniz. İstek ve Görüşlerinizi bildirmek için aşağıdakı butonu kullanabilirsiniz
Whatsapp Destek
WhatsApp
Hemen Ara